Komendant Powiatowy Policji w Zakopanem młodszy inspektor Dariusz Urbanik uroczyście wprowadził nowego Komendanta Komisariatu w Bukowinie Tatrzańskiej. Od dzisiaj obowiązki na tym stanowisku pełni asp.szt. Dariusz Kostańczuk. Zastąpił on odchodzącego na emeryturę st.asp. Józefa Sądelskiego.

Aspirant sztabowy Dariusz Kostańczuk zastąpił na stanowisku dotychczasowego Komendanta Komisariatu Policji w Bukowinie Tatrzańskiej, st.asp. Józefa Sądelskiego, który po 25 latach służby podjął decyzję o odejściu na zasłużoną emeryturę. Uroczystość odbyła się w Komendzie Powiatowej Policji w Zakopanem w obecności policjantów i zaproszonych gości. Odchodzący na emeryturę Komendant Komisariatu otrzymał tablice pamiątkowe od szefostwa tatrzańskiej policji jak również od koleżanek i kolegów. Wiele ciepłych słów skierował do odchodzącego komendanta prezes Związku Podhalan Andrzej Skupień. Były kwiaty i chwile wzruszenia. W ten oto sposób dokonała się „zmiana warty”. Od dzisiaj nowym szefem bukowiańskich policjantów został asp.szt. Dariusz Kostańczuk, który służbę w Policji pełni od 1991 roku. Przez 19 lat związany był z Komendą Policji w Zakopanem gdzie na początku służbę pełnił w Wydziale Kryminalnym, a później od 2009 roku w Wydziale Sztab Policji na stanowisku dyżurnego jednostki.


Jako pierwszy życzenia nowemu komendantowi złożył jego przełożony, Komendant Powiatowy Policji w Zakopanem mł.insp. Dariusz Urbanik, który podkreślił jak ważną rolę pełni obecnie Komisariat w Bukowinie Tatrzańskiej. Życzył również nowemu szefowi wytrwałości oraz wielu sukcesów zarówno w życiu zawodowym jak i osobistym.

Roman Wieczorek, rzecznik KPP Zakopane.

 

11111134_769487269815654_1264835908634319140_n

Website Pin Facebook Twitter Myspace Friendfeed Technorati del.icio.us Digg Google StumbleUpon Premium Responsive